Kvalitně - Odborně - Chytře...

Stěhování bytů a domů

Naším hlavním zaměřením je poskytování profesionální a kvalifikované stěhovací služby našim zákazníkům, tedy přestěhování bytu nebo domu do nového bydliště, případně dočasné umístění nábytku a vybavení do skladových prostor.

Stěhovací služby

Poskytujeme pro zákazníky především dvě nejvíce žádané služby - stěhování s přípravou balení osobních věcí a předmětů ze strany zákazníka s případnou demontáží nábytku buď stěhovací firmou nebo zákazníkem. Druhým systémem je poskytnutí tvz. stěhování na klíč, kdy pracovníci stěhovací firmy provedou veškerou přípravu - tj. zabalení veškerých zákazníkových věcí, případnou demontáž nábytku a jeho pečlivé zabalení pro transport s následnou montáží po převozu a vybalením věcí pokud zákazník toto požaduje.

Stěhování bytů

Klasické stěhování - vy si zabalíte, my to odstěhujeme

Každopádně před každým stěhováním po kontaktu se zákazníkem dohodne technik osobní prohlídku stěhovaného objektu za účelem domluvení rozsahu požadovaných služeb, termínu stěhování, velikosti stěhovacího vozu , počtu pracovníků a kalkulace ceny. Veškerý balící materiál poskytneme zdarma v rámci stěhování včetně zapůjčení šatních boxů a stěhovacích krabic na zabalení vašich osobních věcí.

Veškeré bližší informace ohledně stěhování Vám rádi poskytneme buď emailem nebo telefonicky.

Nezávazná poptávka