Kvalitně - Odborně - Chytře...

Stěhování kanceláří - firem a provozozoven

Odborníci naší stěhovací firmy jsou vždy připraveni přestěhovat Vaše komerční prostory do nového působiště ať už jedná o běžné kancelářské prostory nebo skladové prostory či výrobní provoz. Umíme kvalifikovaně provést demontáž nábytku, vše pečlivě zabalit a spolu s ostatním vybavením bez újmy naložit na stěhovací vůz. Samozřejmě pokud je v kancelářích nebo provozních objektech zapotřebí stěhování trezorů, kopírek, strojů nebo serverových stanic či jiných těžkých břemen, odstěhujeme je taktéž bez jakýchkoliv problémů.

Jak stěhovat firmu

Stěhování různých komerčních prostor má svá specifika a zákonitosti, proto je vždy nutná předchozí prohlídka naším zkušeným technikem, který Vám zároveň v předstihu zajistí dostatek obalového materiálu jako jsou stěhovací krabice , lepící pásky a bublinkové folie. V neposlední řadě domluví se zákazníkem vhodný termín, vypracuje kalkulaci ceny stěhování a harmonogram postupu veškerých demontážních, balících a stěhovacích prací.

Stěhování kanceláří

Systém stěhování

Preferovaný systém ze strany našich zákazníků je povětšinou stěhování v součinosti se zaměstnanci stěhované firmy, jež si sami zabalí své osobní věci do předem dodaných krabic. Stěhováci tyto už jen nakládají spolu s kancelářským nábytkem a ostatním vybavením, jenž předtím připravili pro odstěhování. Veškeré bližší informace Vám rádi poskytneme buď emailem nebo telefonicky.

Nezávazná poptávka